vyrábějte si elektřinu sami

Vyhledávání

Diskuze

Diskusní téma: Solární panely

Datum
Vložil
Titulek

umusteni solarnich panelu

Dobry den.Prosim o odbornou radu - Na ktere svetove strane strechy se umistuje solarni panely, jiho vychod? jih ? jiho zapad ?

Datum
Vložil
Titulek

Re: umusteni solarnich panelu

Dobrý den,
hodně o směru solárních panelů najdete tady:
http://solarnisystemynaohrevvody.cz/umisteni-solarniho-systemu

Datum
Vložil
Titulek

Větší produkce

Solární panel 12V 80Wp monokrystal a Solární panel 12V 100W monokrystal, jaký více vyprodukuje?

Datum
Vložil
Titulek

kolektory

dobry den chci se zeptat zda li se da koupit kolektor s kompletnim vybavenim a zda li je slozite zapojeni prosim o podrobne zapojeni dekuji

Datum
Vložil
Titulek

Re: kolektory

Ahoj, my teď taky vybíráme nějaký FV systém a poradili jsme se přímo s prodejcem na http://shop.solarpartner.cz/ - panely i zapojují a jsou ochotní poradit a všechno vysvětlit.

Datum
Vložil
Titulek

Dotaz

Dobry den,

Potreboval bych neco jako solarni ostrovni set. Potrebuju pohanet cerpadlo s prikonem 40W - 80W, ale bohuzel bez moznosti pripojit se na sit. Baterii nepotrebuji, postaci beh za slunecniho svitu. Postaci tedy solarni panel a menic napeti z 12V na 230V ? A jake prokukty mam pro toto cerpadlo zvolit ?

Jsme s pozdravem

Datum
Vložil
Titulek

Re: Dotaz

nenajde se opravdu nikdo kdo by měl s uvedeným řešením nějaké zkušenosti ?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Dotaz

Pohanet cerpadlo neni problem ale bez baterie alespon dle meho nazoru nepujde, obloha se meni tudiz i vykon panelu bude kolisat. Na toto budes mit nejlepsi ostrovni system treba s autobaterkou. Kdyztak zavolej na 731854196 ti poradim vic.

Datum
Vložil
Titulek

napeti v solarni elektrarne

Metro 10.5.2011 napsalo,ze fotovoltaika generuje stejnosmerny proud o napeti az 1000 voltu,coz muze byt nebezpecne pri pripadnem haseni. Vyrobci vsak uvadeji,ze solarrni panely maji napeti 12 prip.24 V a prevodnim zarizenim se ziska stridave napeti 230 V. To by sice mohlo by take nebezpecne pri pripadnem haseni,ale ne toliik jako 1000 V.

Datum
Vložil
Titulek

TEST

Testovací příspěvek

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

© 2008 Všechna práva vyhrazena.