vyrábějte si elektřinu sami

Vyhledávání

Diskuze

Diskusní téma: Solární panely

Datum
Vložil
Titulek

сайт

Hi, look what a cool site I found, there you can win from $ 50 to $ 3000 , I managed to win $ 540, good luck to you [url=https://bit.ly/34jKEhC]https://bit.ly/34jKEhC[/url]

Datum
Vložil
Titulek

Solární panel po zapojení nedává žádný proud

Dobrý den. Koupil jsem na chatu ostrovní fve. Postupoval jsem dle návodu a po zapojení panelu jsem zjistil že panel vůbec nic nedává. Jako by nebyl ani připojen. Na displeji se ukazuje noční provoz a nulový proud. Může být panel nefunkční? Děkuji předem za radu.

Datum
Vložil
Titulek

сайт

Hi, here on the forum guys advised a cool Dating site, be sure to register - you will not REGRET it [url=https://bit.ly/3sCrmNV]https://bit.ly/3sCrmNV[/url]

Datum
Vložil
Titulek

Pan

Dobrý den, mám prosbu, mám tři 12v panely výkon 130w, otevřený výkon 59,2v, zkratový proud 3,34A, napětí 45,0v,proud 2,69A, systémové napětí max.1000v, ochrana 5A. Chci poprosit o radu jak silný 12v regulátor mppt a baterii 12v. Předem děkuji
,

Datum
Vložil
Titulek

Star Wars

bhvg zp Starwars Wars youtube.com/watch?v=KgUoGsWrFEs

Datum
Vložil
Titulek

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate is central to the part of a male's reproductive system. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The prostate is found just in front of the rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it will always be really really irritating and inconvenient for that patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.Prostate infection, also referred to as prostatitis, is the most common prostate-related problem in men younger than 55 yrs . old. Infections in the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis could be the least common of varieties of prostate infection. It is caused by bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis can be a condition connected with a particular defect within the gland as well as the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be a result of trauma on the urinary tract or by infections received from other areas from the body. A patient may go through testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal in the prostate defect then the use antibiotics and NSAIDs to treat the inflammation.

Non-bacterial prostatitis accounts for approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not to create what causes these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other believe intensive exercise and high lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable meals are important. These are some with the things you can do and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for overall health and this will also maintain the urinary track clean.

2. Some studies suggest that a few ejaculations per week will help to prevent cancer of prostate.

3. Eat red meat in moderation. It has been shown that consuming over four meals of beef per week will raise the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most significant measure to consider to ensure a wholesome prostate would be to choose regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you ought to select prostate examination at least annually.

Datum
Vložil
Titulek

John

I simply couldn't depart your site prior to suggesting that I actually loved the standard info an individual supply for your guests? Is going to be back regularly in order to inspect new posts. dakkkgdebcecedda

Datum
Vložil
Titulek

solární stanice

Dobrý den,
potřeboval bych poradit. Máme postavenou solární stanici, u které si nejsme jisti dostatečným dobíjením pro 100% dlouhodobý celoroční a celodenní provoz.
Máme 2 solární panely GWL/Power Sunny-260PO (Pmax= 260 Wp, Voc= 38,49V, Isc= 8,56 Amp), po zapojení bereme 24V do MPPT traceru EPSOLAR Tracer4215BN (který nám byl doporučen a měl by být odzkoušený) a dobíjíme 2 gelové baterie Ultracell UCG100-12 (100Ah, 12V). Zátěž systému je cca 0,6A, krátkodobě může být o něco vyšší.
Po instalaci vše běželo cca 10 dní v pořádku (kdy bylo zataženo a oblačno s deštěm) a pak přestalo fungovat. Zjistili jsme, že baterie byly na cca 30% kapacity, tzn. že nebyly dostatečně dobíjeny přes den. Bohužel nemáme vzdálenou možnost kontrolovat dobíjecí parametry a parametry baterií, řešili jsme výměnou baterií.
Mohl byste se někdo, prosím, odborně podívat na tuto konfiguraci a poradit, zda je vše v pořádku, nebo zda by bylo lepší použít nějaké jiné komponenty nebo v čem by mohl být problém?
Předem mnohokrát děkuji!

Datum
Vložil
Titulek

Solarni panel nenabiji baterii

Dobry den, mame na chate solarni panel cca 10 let (merili jsme na kabelech, které z nej jdou a bylo to 19,5V - tedy, zda jsem zmerila spravne. Problém je v tom, ze mame pak regulator Phocos a ten ukazuje, ze panel nabiji (zelena dioda), stav baterie - jako nabita (oept svetylko). Nicmene, pokud zmerim baterii, tak po plnem nabiti po zime (v servisu baterii), kdy mela pers 13V, ma ted 12,2V - moc jsme nepouzivali, takze to znamena, ze není nabijena. Nevite někdo proc, uz jsme z toho sileny. Koupili jsme novou baterii (Trojan K5/105Ah K20/130Ah), loni nefungoval kontakt od solaru ke kabelu - pripajeno a kontakt funguje, regulator cca 2 roky stary. Nevite cim to muze byt, co delat dal ? Na chatu zadny servis nepojede, není to pro ne dost velka zakazka. dekuji moc.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Solarni panel nenabiji baterii

a co změřit napětí (Volty) při letním slunečném dnu, po řadě hodin svitu? Stále nízké napětí? Jestli totiž nedojde k vybití přes noc, no ten regulátor by tomu měl předcházet, nevím zda ten váš má ochranu proti nočnímu vybíjení do panelu. vybíjení se anglicky říká discharge.

1 | 2 | 3 | 4 >>

© 2008 Všechna práva vyhrazena.